Algorand – Program Partnerski

Algorand – Program Partnerski

Algorand uruchamia globalny program partnerski w celu przyspieszenia rozwoju produktów i usług opartych na technologii Blockchain

Algorand ogłosił program partnerski Algorand (APP), mający na celu zbudowanie i opiekę nad ekosystemem partnerskim. Uczestnicy APP mogą różnicować swoje usługi i rozszerzać swoją działalność w sektorze prywatnym i publicznym o rozwiązania na różnych etapach swojej podróży ku blockchain.

Uczestnicy programu korzystają z dostępu do zasobów i wsparcia w tworzeniu i dostarczaniu oferty na bazie Algorand. Wstępna lista firm zaakceptowanych w aplikacji obejmuje:

 • Applied Blockchain , firma, która opracowuje rozwiązania dla przedsiębiorstw dla klientów korzystających z technologii blockchain i chroniącej prywatność.
 • Rocket Insights , najszybciej rozwijająca się agencja w Stanach Zjednoczonych, skupiła się na tworzeniu niezłych aplikacji na urządzenia mobilne.
 • Mentat Innovations , firma dostarczająca rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji i blockchain dla przedsiębiorstw, które chcą odblokować ukrytą wartość swoich danych.
 • BLOCKCHAIN ​​ITALIA.io , firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania, specjalizująca się w fintech i blockchain. 
 • Nona Digital , wysokiej klasy studio oprogramowania na zamówienie z głębokim doświadczeniem w zakresie łańcucha bloków, które dostarcza skalowalne aplikacje partnerom na całym świecie.
 • Emali , firma zajmująca się technologią dla przedsiębiorstw, która opracowuje, licencjonuje, obsługuje i dostarcza oprogramowanie, rozwiązania i usługi z zakresu fintech.
 • Bluemi , firma zajmująca się płatnościami, która koncentruje się na biznesowym przyjęciu cyfrowej waluty.
 • Cartan , firma zajmująca się kompleksowym doradztwem w zakresie zarządzania fintech z głęboko uregulowanym doświadczeniem instytucjonalnym.
 • IntellectEU , lider w dziedzinie finansów cyfrowych i nowych technologii, oferujący doradztwo strategiczne, wsparcie operacyjne i usługi wdrożeniowe.
 • Looptribe , firma konsultingowa zajmująca się oprogramowaniem, koncentrująca się na cyfrowych innowacjach i transformacji. 
 • Reach , firma konsultingowa, która opracowała najgrubszy, najbezpieczniejszy i najłatwiejszy sposób tworzenia aplikacji na Algorandzie.
 • Koibanx , platforma do tokenizacji aktywów finansowych, którą można dostosować do płatności i produktów bankowości cyfrowej.

„W miarę jak organizacje, banki centralne i rządy zaczynają wykorzystywać blockchain do zmiany sposobu tworzenia wartości i ułatwiania wymiany gospodarczej, zapotrzebowanie na zapewnienie organizacjom wsparcia, zasobów i profesjonalnych usług rośnie wykładniczo” – powiedział W. Sean Ford, dyrektor operacyjny Algorand , Inc. „Od start-upów DeFi po tradycyjne instytucje finansowe w różnych sektorach i regionach, program partnerski Algorand pomoże firmom w pokierowaniu ich ścieżką do budowania trwałej wartości poprzez przyjęcie technologii blockchain”. 

Niektórzy uczestnicy APP, tacy jak Applied Blockchain i IntellectEU, wprowadzili niedawno nowe aplikacje zbudowane w technologii Algorand.

Algorand planuje rozszerzyć swój program, dodając więcej partnerów na całym świecie, aby ułatwić integracje z przedsiębiorstwami, rządami i instytucjami finansowymi, które wykorzystują blockchain Algorand. Będzie to obejmować wybrane firmy konsultingowe, integratorów systemów, firmy programistyczne, dostawców infrastruktury i usług uzupełniających, które zapewnią możliwości umożliwienia i zapewnienia sukcesu adopcji Algoranda. Firmy zainteresowane udziałem w programie mogą zgłaszać się pod adresem algorand.com/partners . 

Andrzej / DDD